Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

COVID 19

omlouváme se, i naše firma se potýká se zaměstnanci v karanténě, proto je možné , že se prodlouží termíny dodání, děkujeme za pochopení.

 

Vážení zákazníci 

osobní vyzvednutí 

objednaného zboží 

možno :

Po - Pá

8 - 15:30 hod

Upozornění : od 10.3.2021

nás najdete na nové adrese

Business Park Košíře

 

  

 

 

 

 

Zdobené řetízky stříbrné

 

 

KONTAKTY

Čištín s.r.o.
Naskové 3
150 00 Praha 5 Košíře
tel: 774 444 475, 257 225 846
napište nám
Otevírací doba:
po - pá 8:00-16:00

RADY A INFORMACE » VÝKUP ZLATA
Výkup zlata

vykup zlata

Výkup zlata nabízený naší společností Čištín s.r.o. probíhá velice jednoduše a celý proces netrvá déle než pár minut. Peníze se vyplácí na místě v hotovosti. Naší pobočku výkup zlata Praha najdete v ulici Naskové 3, Praha 5. Výkup zlata probíhá ve třech krocích. Nejdříve stanovíme ryzost zlata podle puncovních značek nebo značek ryzostí. Pokud to nelze nebo jsou značky nečitelné, tak se provede zkouška na prubířském kameni pomocí lučavky královské. Nakonec se vykupované zlato zváží a podle ceníku se vyplatí výkupní cena. O všem Vám vystavíme doklad s ryzostmi, váhami a celkovou cenou. Na výkup zlata si připravte občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti. U nás máte výhodu, že neúčtujeme žádné poplatky ani srážky. Vykoupené zlato se netaví a tak nepřicházíte ani o ztráty tavením.

Mimo výkup zlata provádíme i výkup stříbra a ostatních drahých kovů. Dále vykupujeme i drahé kameny, diamanty či starožitné šperky a předměty s tím související. Vykoupíme i zlaté a stříbrné mince stejně jako technické stříbro nebo zubní zlato. Pokud chcete ocenit šperky nebo kameny, popřípadě stanovit ryzost zlata, tak tato služba je u nás zcela zdarma a to i v případě, že se Vám cena nebude líbit a výkup nakonec neproběhne.

 

Výkup zlata a stříbra ceník

Neváhejte nás konaktovat na 608330830 nebo na 257225846.