Doprava zdarma nad 3000,-
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po - pá 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Dětské náušnice

Jak jsme vybírali náušnice pro naši malou neteř 

Loni jsme šli s manželem za kmotry na křtiny naší malé neteřinky. Chvíli jsme přemýšleli, jaký dárek bychom ji ke křtinám měli zakoupit, ale volba byla v podstatě jasná už od začátku. Rozhodli jsme se pro tradiční dárek od kmotrů ke křtinám malé holčičky, a to zlaté náušnice. Přeci jen je to dárek hodnotný a neteř si je později může nechat na památku.

Pro dětské náušnice zlato zůstává stále nejpoužívanějším materiálem, a to hlavně ze zdravotních důvodů - neoxiduje, nejsou na něj alergie a neuvolňuje žádné niklové soli, což je velmi důležité především pro malé děti.

V e-shopu, kde jsme náušnice vybírali, k nám byli velmi milí a příjemní a ochotně nám pomáhali s výběrem těch pravých náušniček pro naši neteřinku. Vybírali jsme náušnice z bílého a žlutého zlata. Sdělili nám, že náušnice z bílého zlata jsou v posledních letech o něco modernější, a navíc působí elegantně. Moc se nám kousky z bílého zlata líbily, ale zároveň máme rádi tradiční klasické zlato. Vybrali jsme proto kombinaci bílého a žlutého zlata. Dále jsme chtěli, aby náušnice měly vsazený malý kamínek. Paní nám sdělila, že je důležité zvolit takový kamínek, který bude pevně osazen, protože vypadnutí perly nebo diamantu může malé dítě lákat k tomu, aby ho vzalo do úst a spolklo.

Dále nám poradili, že při koupi dětských náušniček je třeba dbát kromě vzhledu také na bezpečnost a kvalitu. Náušnice by měly být z co možná nejkvalitnějšího zlata s minimem použitých příměsí. Nejlepší volbou jsou rozhodně náušničky s bezpečnostním zapínáním, aby malým holčičkám nevypadly například při spaní nebo hraní.

V e-shopu nám také vysvětlili, jak se starat o zlaté náušnice. Péče o ně není vůbec složitá či náročná. Případný zašlý lesk se opět vrátí po přeleštění vatou určenou na šperky. Použít prý můžeme také hadřík navlhčený čistidlem určeným na šperky.

Křtiny naší malé neteře i následná rodinná oslava se skvěle vydařily. Všichni jsme se výborně bavili a neteř byla moc hodná. Doufám, že se jí vybrané náušničky budou líbit a až bude větší, bude mít na nás pěknou památku.

Dětské náušničky

Narodila se Vám holčička nebo máte doma malou slečnu? Přemýšlíte, jaké vybrat dětské náušničky pro její malá ouška? Roztomilé, něžné, barevné, zdobené krystaly Swarovski či jinými různobarevnými syntetickými kamínky, tvarově i cenově zajímavé. Přesně takové dětské náušničky naleznete v našem internetovém obchodě v bohaté nabídce. Nabízíme dětské náušničky ze stříbra i dětské náušničky z bílého a žlutého zlata se zapínáním na klasickou dětskou brizuru. Stačí rozbalit kategorii dětské náušnice, kde najdete jednotlivé dětské náušničky detailně popsány včetně jejich celkové velikosti, užitého materiálu či druhu zdobícího kamínku. Věříme, že budete s našimi dětskými náušničkami spokojeni Vy i Vaše malé slečny.

Náušnice Swarovski krystal

Zlaté a stříbrné náušnice se Swarovski krystaly, které v naší nabídce naleznete, jsou opatřeny jak šroubovacím zapínáním (balónek), které minimalizuje riziko ztráty a je daleko bezpečnejší než masově používaná puzeta, tak klasickým zapínáním na patent. Drobné bílé kamínky, kterými jsou některé šperky dozdobeny, jsou syntetické zirkony.

V tomto eshopu naleznete zlaté náušnice se Swarovski krystaly se zapínáním na patent i na šroubek. Stříbrné náušnice jsou zařazené v našem druhém eshopu se stříbrnými šperky.